Hizmetlerimiz

Kurumsal Seyahatleriniz başta olmak üzere, otel rezervasyonu, uçak bileti, havaalanı transferi, vize gibi seyahatiniz için gerekli olan tüm işlemleri sizin için zamanında, beklentilerinize ve bütçenize uygun şekilde gerçekleştiririz. Kurumsal seyahat, etkinlik ve organizasyonlarınızdaki iş ortağınız olmaktan mutluluk duyarız. www.bizimlegezin.com ile hayallerinizdeki yurt içi ve yurt içi alternatif rotalara gitmenizi sağlarız.

KONAKLAMA

Yurt içi ve yurt dışı 200.000i aşkın otel ile çalışarak size en uygun konaklama seçeneğini sunarız. 

UÇAK BILETI

Beklentileriniz çerçevesinde, en uygun fiyatlı ve alternatifli uçak biletlerinin planlamasını yapar, ulaşımınızı keyifli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarız.

tRANSFER

Geniş transfer ağımızla, yurt içi ve yurt dışında, havalanı - otel ve iki lokasyon arası transferlerinizi tercih ettiğiniz şekilde gerçekleştiririz.

Vıze ıslemlerı

Vize almak için işlerinizden zaman bulamıyorsanız ya da yardıma ihtiyacınız varsa tüm ülke vizeleri için bizi aramanız yeterli. 

Biz sizin için her türlü işlemi yaparız..

organızasyon

Kurumsal iş ortağınız olarak, yurt içi ve yurt dışındaki toplantı organizasyonlarınızı anahtar teslim olarak hayata geçirir, sizin için sizin gibi çalışırız..