Interpack

25 Şubat 2021

3 Mart 2021

Sektör

Gıda İşleme ve Paketleme Makineleri

Lokasyon

Düsseldorf-Almanya

Her 3 yılda bir Almanyanın DUSSELDORF kentinde düzenlenen INTERPACK bir ambalaj fuarından daha fazladır. Dünyanın önde gelen ticaret fuarı olarak, gıda, içeçek, şekerleme, fırın, ilaç, kozmetik, gıda dışı ve endüstriyel ürünler sektörü ve tüm proses teknolojileri için ilham kaynağıdır. INTERPACK fuarının ticari markası sadece dünyada rakipsiz olmasından değil, aynı zamanda katılımcıların ve ziyaretçilerinin eşsiz uluslararası karışımından almaktadır.

Ürün Grupları

Proses tekniği (Proses teknolojisi),Ambalaj makineleri, Kozmetikler,Tüketim malları, Ambalaj malzemeleri,Ambalaj malzemeleri üretimi,Şekerleme makineleri,Hizmetler, Ambalaj yardımcılarıAmbalaj malzemeleri imalat makineleri,Ambalaj malzemeleri, Gıda işleme makineleri,Ambalaj malzemeleri,, Ambalajlama teknolojisi, Fırın makineleri,Etiketleme Makineleri,Ambalaj, Dolum Tesisleri,İlaç, Proses Otomasyonu için Baskı Makineleri

Her yıl düzenli olarak Kurumsal Seyahat Organizasyonları gerçekleştirdiğimiz fuarlar için otel rezervasyonu, uçak bileti ve düğer tüm yerel hizmetler Tourizon'da.

Fuar için Teklif Alın
arrow&v

Talebiniz için teşekkür ederiz!