Innotrans

27 Nisan 2021

30 Nisan 2021

Sektör

Transport and Traffic

Lokasyon

Berlin-Almanya

Her 2 yılda bir Almanya'nın BERLIN kentinde düzenlenen InnoTRANS fuarı ulaşım teknolojisi alanında lider ticaret fuarıdır. Demiryolu Teknolojisi, Demiryolu Alt yapısı, Toplu Taşıma, İç Mekanlar ve Tünel inşaatı olmak üzere beş fuar alanına bölünmüş olan Inno TRANS Berlin faur alanında 42 salona sahiptir. Inno TRANS fuarının en önemli özelliği tank vagonlarından yüksek hızlı trenlere kadar herşeyin 3500 metrelik piste görüntülendiği dış mekan alanına sahip olmasıdır.

Ürün Grupları

Trafik Teknolojisi, Demiryolu Araçları,Yolcu Hizmetleri, Karayolu Planlaması,İletişim Teknolojisi, Veri İşleme TesisatlarıLojistik, Tünel İnşaatı, Mobilyalar,Demiryolu Mühendisliği, Demiryolu Teknolojisi,İnşaat Parçaları, Sinyal Sistemleri,Taşıtlar, Trafik Kontrolü, Köprü İnşaatı,Ekipman, Ulaşım Ekipmanları, Ulaşım Teknolojisi,Demiryolları, Navlun Ulaşım Sistemleri,IT Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Onarım

Her yıl düzenli olarak Kurumsal Seyahat Organizasyonları gerçekleştirdiğimiz fuarlar için otel rezervasyonu, uçak bileti ve düğer tüm yerel hizmetler Tourizon'da.

Fuar için Teklif Alın
arrow&v

Talebiniz için teşekkür ederiz!