Drupa

20 Nisan 2021

30 Nisan 2021

Sektör

Kağıt ve Matbaa Endüstrisi, Medya Üretimi

Lokasyon

Düsseldorf-Almanya

Her 4 yılda bir Almanya'nın DUSSELDORF kentinde düzenlenen DRUPA , dünyanın önde gelen baskı teknolojileri fuarı olma özelliği ile olağanüstü ağ oluşturma fırsatları ve mükemmel iş ilişkileri potansiyeli sunmaktadır. DRUPA fuarı çeşitli sektörlerden ziyaretçi hedef grupları için uluslararası bir mıknatıstır. Basım, ambalaj endüstrisine ek olarak, tüketim malları, lüks mallar, kozmetik, banka ve güvenlik teknolojisi ve daha fazla dikey pazarlardan da katılımlar olmaktadır.

Ürün Grupları

Baskı Öncesi ve Baskı Öncesi Aşama,Baskının İleri İşlenmesi, Ciltçilik MakineleriAmbalaj Malzemeleri Üretimi,Malzemeler, Yazılım, Baskı ve Grafik Sanatlar,Hizmetler, Kağıt Dönüştürme,Kağıt, Boyalar, Kumaşlar, Bileşenler,Baskı Malzemeleri, Baskı MürekkebiBaskı Form Üretimi, Baskı Makineleri,Kopya Üretimi, Kağıt Endüstrisi,Kağıt Bitirme, Karton, Reklam Medyası,Kağıt Hamuru İşleme, Bilgisayar Grafikleri,DTP, Grafik Tasarım, Folyolar,Düzen, Pazarlama, Karton Üretim Makineleri,Ambalaj Baskı Makineleri, Taşlama Makineleri

Her yıl düzenli olarak Kurumsal Seyahat Organizasyonları gerçekleştirdiğimiz fuarlar için otel rezervasyonu, uçak bileti ve düğer tüm yerel hizmetler Tourizon'da.

Fuar için Teklif Alın
arrow&v

Talebiniz için teşekkür ederiz!