Automatica

8 Aralık 2020

11 Aralık 2020

Sektör

Otomasyon, Robotics

Lokasyon

Münich-Almanya

Dünyanın önde gelen akıllı otomasyon ve robotik fuarı, bu teknolojileri tek bir yerde bir araya getiren tek etkinliktir.
Automatica'nın bir diğer ilham verici kısmı, ilgili konulara ve üst düzey konuşmacılara odaklanmasıyla destekleyici programıdır. Endüstriyel, bilimsel ve siyasi liderlerden en son teknoloji gelişmeleri avantajınıza nasıl çevrileceğini de yine bu fuar da bulabilirsiniz. Her iki yılda bir Almanya'nın Münih kentine düzenleme Robotik ve Akıllı Sistemler teknolojilerinin lider fuarı olan AUTOMATICA fuarı 2020 yılında 08-11 Aralık tarihlerinde düzenlenecektir.

Ürün Grupları

Montaj Mühendisliği,Manipülasyon MühendisliğiRobotikEndüstriyel görüntü işlemeDişliler ve Sürücüler TeknolojisiSensör TeknolojisiKontrol Sistemleri,Güvenlik SistemleriServis Ağları,YazılımHizmetler, Araştırma ve Geliştirme,Teknolojiler,konumlandırma sistemleri

Her yıl düzenli olarak Kurumsal Seyahat Organizasyonları gerçekleştirdiğimiz fuarlar için otel rezervasyonu, uçak bileti ve düğer tüm yerel hizmetler Tourizon'da.

Fuar için Teklif Alın
arrow&v

Talebiniz için teşekkür ederiz!